середа, 12 березня 2014 р.

Т. Г. Шевченко — центральна постать українського літературного процесу XIX ст. Його творчість мала вирішальне значення в становленні й розвитку нової української літератури, утвердивши в ній загальнолюдські демократичні цінності та піднісши її до рівня передових літератур світу. У своїй поезії Шевченко звернувся до тем, проблем та ідей (соціальних, політичних, філософських, історичних, художніх), які до нього ще не порушувалися в українській літературі або порушувалися надто несміливо Шевченко є явищем української духовності, могутнім джерелом національної самосвідомості, учасником історичного життя народу, порадником, Батьком, навіть пророком майбутнього та апостолом правди, символом України. Україна була для нього всім, і він є нині всім для українців. й соціально обмежено.
Днями Дубищенська бібліотека-філія провела годину поезії "Володар слів ясних і мудрих" присвячену 200 річчю Т. Г. Шевченка. Розпочався захід хвилиною мовчання, вшановуючи память загиблих на майдані.Діти декламували твори Кобзаря а саме: "Лілея", "Тарасова ніч", "Думи мої". Завершилась година поезії підбиттям підсумків  та нагородженням кращих читців поезії Кобзаря. Ними стали Юрченко Софія та Павлюк Артем, Юрченко Юлія.


А для кращого засвоєння творчості поета дітям було представлено перегляд постійно-діючої кижкової полички "Шевченкове слово у віках не старіє"

Немає коментарів:

Опублікувати коментар