четвер, 21 вересня 2017 р.

                                                

                                  Квітуй,Україна ,багата і щедра земля.
У бібліотеці-філії с.Дубище тривала виставка -памятка  " Квітуй ,Україна,багата і щедра земля",присвячена дню Незалежності України. 

 Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, і зрозуміло, мудрими, талановитими людьми. Це велика держава, і живуть у ній різні люди. Крім українців, нашу землю населяють люди інших національностей. Серед них росіяни, білоруси, поляки, чехи, молдовани, євреї, румуни, греки. І всі вони знайшли в нашому краї свою батьківщину, називають матір’ю соборну і суверенну Україну.
Україна – це історія народу, який протягом багатьох віків боровся за свою свободу і незалежність. Це його славні лицарі Петро Сагайдачний, Іван Сірко, Богдан Хмельницький, Максим Залізняк, Іван Мазепа, Устим Кармалюк та багато інших, які віддали своє життя за щастя народу. Це й такі відомі всьому світові діячі української культури, як Т. Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Олександр Довженко, Марія Заньковецька, Микола Лисенко.

 Нехай цей день, як особиста дата,
Вам стане провідною зіркою в житті,
І кожну мить плекайте у душі це свято,
Нехай вас щастя зустрічає на путі.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар